Ojeclub

10 Adımda Mükemmel Dudaklar

10 Adımda Mükemmel Dudaklara sahip olabilirsiniz. Dudaklar nasıl daha güzel gösterilir? Dolgun dudaklara sahip olmak için. Rujunuzun kalıcılığı nasıl artar?

10 Adımda Mükemmel Dudaklar

10 Adımda Mükemmel Dudaklar

Güzel dudaklara sahip olmak, doğru makyaj yapmakla mümkündür. Her kadın dudaklarına ruj sürmeyi bilir. Ancak burada anlatacağımız birkaç püf noktasını bilerek dudak makyajınızı yaptığınızda, gerçekten mükemmel görünen dudaklara sahip olacaksınız.

1- Rujunuzun kalıcı olması için, rujunuzla aynı renkteki dudak kalemiyle dudaklarınızı kaplayın. Üzerine rujunuzu sürün. Böylece çok daha uzun süre dudaklarınızda kalır.

2- Rujları karıştırın. Açık ve koyu tonları kullanarak dudaklarınızda farklı bir hava yaratmanız mümkün.

3- Dudak konturunu takip ederek kalem sürün. Böylece ruj süreceğiniz alanı belirlemiş ve rujun taşmasını önlemiş olursunuz.

4- Eğer dudaklarınızı daha büyük göstermek istiyorsanız, dudak renginize yakın bir kalemle, dudak konturunun hafifçe dışına çıkarak çerçeveleyin. Sonra rujunuzu sürün. Dudaklarınızın tam ortasına biraz parlatıcı sürün. Dudaklarınız daha büyük görünecek.

5- Rujunuzu uygularken dudak fırçası kullanın. Böylece rujunuzu dibine kadar kullanabilirsiniz.

6- Dudaklarınıza ruj sürmeden önce nemlendirici sürün. 5 dakika bekleyin ve rujunuzu öyle sürün. Böylece dudaklarınız daha pürüzsüz görünür.

7- Eğer üst dudağınız daha inceyse, kullandığınız rujun bir ton açığını uygulayın. Böylece dudaklarınızın dengelenmesini sağlamış olursunuz.

8- Rujun daha uzun süre kalması için rujunuzun altına kuru allığınızı sürebilirsiniz.

9- Açık tonları seviyor olsanız bile, rujunuzun mutlaka ten renginizden koyu olmasına özen gösterin.

10- Dudaklarınızın olduğundan daha dolgun görünmesi için, makyaja başlamadan önce dudaklarınızı diş fırçanızla fırçalayın. Muhteşem bir dolgunluk elde edersiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ