Ojeclub

10 Yaş Gençleşin!

Nasıl daha genç görünebilirim diyorsanız, birkaç basit yöntem ile 10 yaş gençleşin. Genç görünmek için. Daha sıkı bir cilt, kırışıkları azaltmak için ip uçları.

10 Yaş Gençleşin!

10 Yaş Gençleşin!

Cildimizde, zaman içinde ince çizgiler, kırışıklar görülmeye başlar. Bu kaçınılmazdır. Zamanın geri alamayız. Ama bazı tekniklerle daha genç bir görünüm sağlayabiliriz.

10 Yaş Gençleşmek için İpuçları:

Birinci adım,

İlk adım cilt üzerinde biriken ölü derilerin atılmasıdır. Yüzünüze peeling yapın ve yüz fırçası kullanarak yüzünüzü fırçalayın.

Yüz Germe Maskesi:

Yüzünüzün gerginleşmesi için piyasada bulabileceğiniz sıkılaştırma özelliği olan maskelerden kullanın. Ya da doğal bir gerginleştirici (Doğal tarifler için tıklayın) uygulayın. Haftada bir kez düzenli bir şekilde kullanın. Bu genç görünmenin en önemli sırrıdır. Özellikle doğal maskelerle inanılmaz sonuçlar elde edersiniz.

Nemlendirici:

Cildinizi her gün sabah akşam nemlendirmeyi unutmayın. Düzenli nemlenen cilt çok daha geç kırışır.

Güneşten Korunun:

Saat 10.00 ile 16.00 arasında güneşten korunun. Eğer güneşe çıkmak zorunda kalırsanız, mutlaka güneş koruyucu bir ürün kullanın. Cildinizin erken yaşlanmasını önlemek için yapmanız gereken en önemli şeydir.

Astarlar:

Makyaj yapmadan önce, cildinizin daha düzgün görünmesi için bir makyaj bazı uygulayın. Hem makyajınız daha kalıcı olur. Hem de ışığı yansıtan pigmentler ile daha canlı bir cilt görüntüsü oluşur.

Kapatıcı:

Eğer yüzünüzde koyu renkli bölgeler ya da lekeler varsa üstlerine kapatıcı uygulayın. Düzgün bir cilt tonu daha genç görünmenizi sağlar.

Anti-oksidan:

Fondöten seçerken, anti oksidan özelliği olan, likit fondöten seçin. Havadaki kirlere ve serbest radikallere karşı korurken, cildinizin ihtiyaçlarını da karşılar.

Işık:

Krem tarzında allıklar tercih edin. Altın tonları kullanın. Özellikle kaşlarınızın hemen altına uygulayacağınız açık renk far, hem yüzünüzü aydınlatır, hem de kaşlarınızın daha yukarı kalkmasını sağlar.

Gözler:

Kirpiklerinizin altına mavi bir kalem sürmek gözleri daha geniş gösterir ve daha genç bir hava yaratır. Kirpiklerinize bolca rimel sürün.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ