Ojeclub

5 Adımda Evlilik Teklifini Alın

5 Adımda Evlilik Teklifini Alın

5 adımda evlilik teklifini alın. Erkekleri evliliğe ikna etme yöntemleri. Erkek nasıl ikna edilir? Evlilik teklif ettirmek için ne yapılmalı.

5 Adımda Evlilik Teklifini Alın

Deliler gibi sevdiğin ve kesinlikle evlenmek istediğin kişiyi buldun. İlişkiniz de mükemmel gidiyor. Fakat beklediğin o teklif bir türlü gelmiyor mu?

Eğer daha fazla sabrın kalmadıysa;

Bunu asla baskı kurarak ya da yalvararak yapma! Tamamen ters teper ve sevgilini elinden bir kuş misali uçurabilirsin. Yolu aklını kullanarak ve fark ettirmeden açmalısın.

Aslında Evlilik Çok da Umurumda Değil!
Yapılan araştırmalar erkeklerin en büyük korkularından birinin evlenmek olduğunu kanıtlamış durumda. Ne kadar aşık olursa olsun, erkekler bu sorumluluktan kaçmayı çok iyi beceriyorlar.

Onun korkularını ve endişelerini en aza indirmeye çalışın. Ona evlenmek istediğinizi fark ettirmeyin. Örneğin;  romantik bir anınızda, ona hayalinizdeki birliktelikten bahsedebilirsiniz. Bir düğüne katıldığınızda “Bizim düğünümüz de böyle olsun” yerine “Ne kadar güzel bir aile olacaklar ” gibi kelimeler kullanın.

Kaleyi İçten Fethedin
Sevgilinizin arkadaşları ve ailesi tarafından sevilmek kadar güzel bir şey yoktur. Bunu aklınızdan çıkartmamalısınız. Çünkü onlar sevgilinize sizden daha iyi birini bulamayacağınızı söyleyecek ve hissettirecek olan kişilerdir.Onun arkadaşlarını bir maç akşamı için kendi evinize davet edebilirsiniz. Ayrıca erkek arkadaşınızı arkadaşlarıyla buluşması için arada sırada kendiliğinizden teşvik edin. Bu kadar anlayışlı olan bir kadın ideal bir eş adayı arayan her erkeği etkiler!

Kendini Önemli Hissetmesini Sağlayın
Her erkeğin içinde kadınları koruma içgüdüsü vardır. Onun içindeki kahramanı dışarı çıkarmalısınız.
Bazı işlerinizde ondan yardım isteyin ve sonrasında ona övgüler yağdırın. Mutfakta işler yaratın ya da arabanızı park ettirin. Size yardım etmesi için onu teşvik edin. Hatta işiniz olmasa bile ona sizin kahramanınız olması için fırsat yaratın. Sizin kahramanınız olmak onu müthiş derecede cesaretlendirecektir. Ona sık sık hayatınızdaki en güzel, en değerli, en güçlü adam olduğunu söyleyin.

Banka Cüzdanı Olarak Görmediğinizi Hissettirin

Erkekler hayatlarının sonuna kadar ayaklı banka olmak istemezler. Bu nedenle onu altın yumurtlayan tavuk olarak görmediğinizi hissetmesi gerekir.

Evliliğiniz boyunca sizin de destek olacağınızı anlamasını sağlayın. Onunla evlenmeyi, sadece aşık olduğunuz için istediğinizi hissetsin.

Noktayı Koyun!
Evlilik konusu her ortaya çıktığında kör gibi davranıyorsa artık sıra sizdedir. Rest çekin. Sizi daha fazla oyalamasına izin vermeyeceğinizi açıkça söyleyin. Şu ana kadar evlenme teklifi yapmadıysa, zaten kaybedecek neyiniz var ki.

Erkeklerin çoğu bu yöntem sayesinde evlilik teklifi yaptığını itiraf ediyor.

Tüm bunlara rağmen sevgiliniz hala evlenmeyi istemiyorsa, tekmeyi vurun gitsin. Size erkek mi yok!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ