Ojeclub

Burçlara göre yılbaşı hediyeleri

Burçlara göre yılbaşı hediyeleri. Hangi burç için hangi hediyeler alınır. Hoşlandığı en uygun hediyeler. Burçlara göre erkek ve kadın hediyeleri.

Burçlara göre yılbaşı hediyeleri

Burçlara göre yılbaşı hediyeleri

Koç Burcu – 21 Mart – 20 Nisan

Zodyakın ilk burcu olması dolayısıyla olsa gerek son derece aceleci ve sabırsızdırlar. Bu nedenle de asla daha sonra kullanacakları bir hediye seçmemelisiniz. Aldığınız hediyeyi hemen kullanabilmeleri gerekir. Koç burçları için en uygun hediye giysi olabilir. Giysi seçerken de mevsime göre hemen giyebilecekleri türden seçim yapmalısınız.

Koç Burcu Kadını için hediyeler;

Koç burcu kadınının farklı ve abartılı zevkleri vardır. Bu nedenle renkli giysiler, yeşil, kırmızı ve sarı renkler tercih edebilirsiniz. Ayrıca iddialı ve kaliteli bir iç çamaşırı da hoşuna gidecektir. İri ve gösterişli takılar da koç burcu kadını için listenize dahil edilebilir.

Koç Burcu Erkeği için hediyeler;

Aceleci koç erkeği için, spor giysiler, kaliteli bir çakmak, seveceği bir bilgisayar oyunu, sadece ona özel baskı yapılmış bir t_shirt ya da kupa mutlu olacağı hediyelerdendir.

Boğa Burcu – 21 Nisan – 20 Mayıs

Rahatına olan düşkünlüğü ile bilinen boğalara hediye almak oldukça zordur. Bu nedenle boğalara verilebilecek en iyi hediye sevdiği bir yerin alışveriş çekidir. Böylece istediği şeyi kendi alma şansına sahip olacaktır. (Tabi gidip almaya üşenmezse J) Kaliteye oldukça fazla önem verirler. Bu da dikkat etmeniz gereken en önemli husustur.

Boğa Burcu Kadını için hediyeler;

Kaliteli giyime önem veren boğa kadınına şık bir eşarp, kaliteli bir parfüm, zarif bir mücevher ideal hediyeler arasındadır. Aynı zamanda doğal ürünlere de önem veren boğa kadınına hoş kokulu doğal sabunlar ya da çikolatalı bir meyve sepeti de tercih edebilirsiniz.

Boğa Burcu Erkeği için hediyeler;

Lükse ve rahatına düşkün boğa erkeğine alınabilecek ideal hediyeler, kaliteli bir cüzdan, Sevdiği bir renkte kaşmir bir kazak, kaliteli bir şarap, kaliteli bir parfüm olmalıdır.

İkizler Burcu – 21 Mayıs – 21 Haziran

Hediye seçimi hiçbir burç için bu kadar kolay olamaz. Merakıyla bilinen ikizler için kurcalayabilecekleri, merakını tatmin edecek her şey alınabilir. Onları düşünmeye yönlendirecek her türlü şeyden mutlu olurlar.

İkizler Burcu Kadını için hediyeler;

İkizler kadını son derece aktif ve sosyaldir. Konuşmadan duramayan, herkesin hatırını sorup, çevresindeki hiç kimseyi ihmal etmeyen bu kadın için en ideal hediye yeni bir telefon olabilir. Ayrıca çeşitli zeka oyunları, yeni kitaplar, minik biblolar da iyi birer seçenek olabilir.

İkizler Burcu Erkeği için hediyeler;

Her şeye açık olan, zeki ve titiz ikizler erkeği için ideal hediye, şık bir satranç veya tavla seti, hobi maketler, bilgisayar oyunları, kaliteli bir saat ya da gömlek idealdir.

Yengeç Burcu – 22 Haziran – 22 Temmuz

Sezgileri güçlü, neşeli evcimen yengeç burçları aynı zamanda çok da duygusal ve hassastır. Hediye seçerken öncelikle duygularına hitap etmeniz gerekecektir.

Yengeç Burcu Kadını için hediyeler;

Yengeç burcu kadını evine ve çocuklarına çok düşkündür. Onları mutlu edecek en güzel hediyeler kullanışlı mutfak eşyaları, dekorasyonda kullanabilecekleri objeler ve aşk, kalp, melek simgelerinden oluşan takılar seçilebilir.

Yengeç Burcu Erkeği için hediyeler;

Kadınlar tarafından çok sevilen yengeç erkeği sadık, saygılı ve naziktir. Mantığından çok duyguları ile hareket eden yengeç erkeği için, birlikte çekilmiş bir fotoğrafınızı koyduğunuz bir çerçeve, her zaman yanında taşıyıp sizi hatırlayacağı bir anahtarlı, seni seviyorum yazan bir kupa mükemmel hediye seçeneklerindendir.

Aslan Burcu – 23 Temmuz – 23 Ağustos

İhtişamı, lüksü, kaliteyi seven aslanlar için düşüneceğiniz hediye kesinlikle çok havalı olmalıdır. Çünkü bir aslan hediyesini beğenmediğinde, karşısındakinin kırılıp üzüleceğini düşünmeden tepkisini ortaya koyar. Bu nedenle paraya kıymak zorunda kalacaksınız.

Aslan Burcu Kadını için hediyeler;

Oldukça havalı ve kendine güveni çok yüksek olan aslan kadını için ideal hediye, pahalı bir takı, kaliteli bir parfüm, ya da çok şık bir giysi olmalıdır.

Aslan Burcu Erkeği için hediyeler;

Kaliteye ve konforuna düşkün aslan erkeği için, adına özel tasarlanmış bir hediye düşünebilirsiniz. Pahalı bir parfüm, deri bir cüzdan, iyi bir markanın kravatı tercihleriniz arasında olmalı.

Başak Burcu – 24 Ağustos – 23 Eylül

Çalışkan, becerikli, düzenli, titiz insanların burcudur. Saklısı gizlisi olmayan, aklına geleni rahatlıkla söyleyebilen, samimi, rahat tavırlı insanlardır.

Başak Burcu Kadını için hediyeler;

Titiz, dikkatli ve düzenli başak kadını, aynı zamanda da oldukça kokoştur. Renkli takılar, değişik çantalar, cıvıl cıvıl renklerde biblolar, çiçek kokulu parfümler ideal hediyelerdir.

Başak Burcu Erkeği için hediyeler;

İş delisi olan, çalışmayı çok seven, her zaman düşüncelerini dürüstçe ifade eden, sadık başak erkeğine bir okuma lambası, her yerde çalışmasını sağlayacak bir laptop, bir spor salonu üyeliği hediye edebilirsiniz.

Terazi Burcu (23 Eylül – 23 Ekim)

Sosyal hayatları çok renkli, sanata, güzelliğe, müziğe düşkündürler. Çok zevkli ve iyi giyinirler. Bu yüzden hediye seçiminizdeki önceliğiniz şık giysilerden yana olabilir.

Terazi Burcu Kadını için hediyeler;

Terazi kadınını en çok mutlu edecek hediye kesinlikle bir mücevherdir. Opal ve safir taşları ile süslenmiş takılar terazilerin aklını başından alır. Aynı zamanda havalı parfümler, kaliteli kozmetik ürünler de hediye edilebilir.

Terazi Burcu Erkeği için hediyeler;

Müziksiz yapamayan terazi erkeğine, hoşlandığı solistlerin ya da grupların cd.lerini rahatlıkla hediye edebilirsiniz. Ayrıca çok şık giyinen bu erkeklere, kol düğmeleri, klasik bir saat ya da deri bir kemer hediye edebilirsiniz.

Akrep Burcu (24 Ekim – 22 Kasım)

Kuşku ve şüphe bu burçla birlikte anılır. Çok güçlü sezgileri ve merakları sayesinde araştırmacı, kurcalayıcı kişilerdir. Hiç pes etmeden hedeflerinin peşinde ilerlerler. Gizem ve sırlar en büyük ilgi alanlarıdır.

Akrep Burcu Kadını için hediyeler;

Gizemli, seksi, havalı akrep kadını için, çok ince topuklu ayakkabılar, siyah mini elbiseler, pahalı parfümler, mücevher ideal hediyelerdir. Ayrıca sıkılmadan tamamlamaya çalışacağı bir puzzle, veya zeka oyunları da tercihleriniz arasında olabilir.

Akrep Burcu Erkeği için hediyeler;

Merak duygusunu bastırması mümkün olamayan akrep erkeği, hazır olan hiçbir şeyden hoşlanmaz. Almayı tasarladığınız her ne olursa olsun, onun merakını cezbetmeli ve üzerinde çalışmasını gerektirmelidir. Ayrıca casus romanları, sonunu heyecanla bekleyeceği kitaplar da mutlu olacağı hediyelerdir.

Yay Burcu (23 Kasım – 21 Aralık)

Yerinde duramayan, enerji dolu, spor delisi yaylar için en uygun hediyeyi bulacağınız yer tartışmasız bir spor malzeme dükkanıdır.

Yay Burcu Kadını için hediyeler;

Yay burcu kadınına bir spor salonunda üyelik, spor ayakkabısı, spor çantası, eşofman, rahat giysiler en uygun hediyelerdir.

Yay Burcu Erkeği için hediyeler;

Sık seyahat eden yay erkeği için, seyahat çantası, futbol-basket topu, tenis raketi, şapka, plaj havlusu seçmenizi öneririz.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak)

Klasik ve kaliteli her şey bu burcun favorisidir. Düzen ve disiplin denince akla ilk gelen burçtur. Saklama kutuları, pul, para vs. kolleksiyonlarına düşkün olurlar. Hediye önceliğiniz kullanışlılık ve kalite olmalıdır.

Oğlak Burcu Kadını için hediyeler;

Pudra ve pastel tonlarından vazgeçemeyen oğlak kadını için angora kazaklar, pastel renklerde yumuşacık bir battaniye, pofuduk terlikler, inci takılar hediye edebilirsiniz.

Oğlak Burcu Erkeği için hediyeler;

Paraya çok düşkün ve hırslı oğlak erkeğine hisse senedi veya çeşitli fonlar hediye ederseniz size tapacaktır. Ayrıca klasik kaşmir kazaklar, kaliteli kravatlar, tarih kitapları da hediye edilebilecek objeler arasındadır.

Kova Burcu (21 Ocak – 18 Şubat)

Zekanın temsilcileridirler. Bilgisayar ve elektronik eşyalar kovalarda takıntı halindedir. Teknolojik her türlü ürün hediye edilebilir.

Kova Burcu Kadını için hediyeler;

Zeki ve modern kova kadını için gümüş çerçeveler, çivit mavişi ya da fuşya tonlarında eşarplar, gri objeler, elektrikli masaj aletleri, kristal biblolar alınabilir. Mücevher tercihleri beyaz altın ya da pırlantadan yanadır.

Kova Burcu Erkeği için hediyeler;

Teknolojik aletler, bilgisayarlar, masaj aletleri, bilgisayar aksesuarları, bilim kurgu DVD ya da kitapları, teleskop türü hediyelere bayılırlar. Hediye almak için elektronik eşyalar satan bir mağazaya gidin. Ve bütçenize göre bir seçim yapın.

Balık Burcu (19 Şubat- 20 Mart)

Son derece hassas ve duygusal olan balık burcu için hediye seçerken romantizmin doruklarına çıkabilirsiniz. Değerli bir mücevher yerine, ona yazdığınız bir aşk şiirini tercih edecektir.

Balık Burcu Kadını için hediyeler;

Klasik bir aşk şiirleri romanı, kokulu banyo sabunları, gümüş çerçeveler, kuş tüyü yastık ya da yorgan, yumuşak objeler, aşk şarkılarından oluşan CD’ler balık kadını için ideal hediyelerdir.

Balık Burcu Erkeği için hediyeler;

Yaratıcı ve hassas balık erkeğine yumuşacık bir bornoz, pamuklu kazaklar, hobi maketleri, denizi hatırlatan oblejer, balıklarla dolu bir akvaryum hediye edebilirsiniz,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ