Ojeclub

Çatlak Topukları Onaran Pratik Bakım

Çatlak topukları onaran pratik bakım. Topuk çatlakları nasıl düzelir? Pratik ayak bakımı. Pürüzsüz ayaklar, güzel ayaklar, topuk bakımı, bakımlı ayaklar.

Çatlak Topukları Onaran Pratik Bakım

Çatlak Topukları Onaran Pratik Bakım

Şık topuklu ayakkabılar ile yürürken, tüm gözler üzerinizde olabilir. Ama o ayakkabıların içinde vücudumuzun tüm yükünü taşıyan ayaklarımızın neler çektiğini de unutamayız. Çünkü attığımız her adımda, ayaklarımızdaki ağrılar bize unutturmamak için sinyaller gönderir.

Eğer, “acıyı başver… Dayanabilirim… Yeter ki güzel görüneyim…” diyenlerdenseniz yanıldığınızı belirtelim. Çünkü topuklarınızda oluşmaya başlayan çatlaklar, canınızı sıkmaya hazırlanıyor.

O çirkin çatlakları görmeyi hiçbir kadın arzu etmez. Pürüzsüz ve yumuşacık ayaklar için vereceğimiz tarifi uygulayın.

Malzemeler;

  • Yarım kahve fincanı gliserin,
  • Çeyrek kahve fincanı gül suyu,
  • Yarım limonun suyu,
  • Sıcak su,
  • 1 tatlı kaşığı tuz,
  • Ponza taşı.

Uygulama;

Ayaklarınızı, yumuşayıncaya kadar, 15-20 dakika sıcak su içine batırın. Ayaklarınızı sudan çıkarıp ponza taşı ile ovalayın. Sonra ayaklarınızı temiz suyla yıkayın. Yukarıdaki karışımı ayaklarınıza masaj yaparak uygulayın.

Bu işlemi yatmadan önce yapmayı tercih edin. Pamuklu bir çorap giyin. Sabah kalktığınızda ayaklarınız pamuk gibi yumuşacık olacak ve düzenli uygulamayla bir daha topuklarda çatlama olmayacak.

“Oje Club”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ