Ojeclub

Cilt Sarkmalarını Toparlayan Doğal Yöntemler

Cilt Sarkmalarını Toparlayan Doğal Yöntemler

Yaşlanmaya bağlı olarak, cildin elastin ve kolojen yapısı elastikiyetini kaybeder. Yüz kasları zayıflar, sarkmalar, mimik çizgileri ve kırışıklıklar oluşur. Zararlı güneş ışınları, sigara, hormonlar, kötü beslenme, kilo kaybı, hamilelik de bu oluşumu hızlandırır.

Yüz, boyun, kollar ve göğüsler sarkmaların başladığı ilk bölgelerdir.

Sarmaları önlemek ve oluşmuş sarkmaları toparlamak için;

İki yumurtanın akını köpürene kadar çırpın. Yüz ve boyun bölgenize uygulayın. 20 dakika bekletin ve soğuk suyla durulayın.

Haftada bir gün bu maskeyi tekrarlayın. Sonuçlardan çok memnun kalacaksınız. Cildinizde hızlı bir gençleşme olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Özellikle 40 yaşından sonra (Alerji durumu yoksa) mutlaka uygulanmasını tavsiye ederiz. Sarkmalar başladıktan sonra toparlanma süreci daha uzun olacaktır.

Ayrıca günlük bakımınızı da ihmal etmemelisiniz. Sabah yüzünüzü temizledikten sonra, yaşınıza ve cilt tipinize uygun ve güneş koruyucu bir nemlendirici sürün. Gece de lifting etkisi olan bir krem kullanın. Ayrıca daha hızlı sonuç için, sabah akşam nemlendiriciden önce serum kullanmalısınız. Göz kremi 20li yaşlardan itibaren ihmal edilmemeli. 30 yaşından sonra sıkılaştırıcı kremlere geçilmeli.

Son olarak düzenli uyku şart. Saat 23.00 gibi uyumalısınız.

“Oje Club”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ