Ojeclub

Daha Beyaz Dişler

Daha Beyaz Dişler

Tüm dünyada, sadece diş beyazlatma ürünleri için her yıl milyarlarca dolar harcanıyor. Beyaz dişler bir saplantıya dönüşmemeli, ama sararmış dişlerle gülümsemek de çok hoş olmasa gerek. Eğer harcayacak çok fazla paramız yoksa, biz de diş beyazlatmanın başka yollarını keşfedebiliriz elbette. İşte bir kaç yöntem.

Karbonat ve limon suyu : Bir çay kaşığı karbonatı macun haline gelecek kadar limon suyuyla karıştırın. Bu karışımla dişlerinizi fırçalayın. Hemen durulamayın 1-2 dakika bekletin. Sonra durulayın.

Çilek ve Karbonat : 13 adet çilek, bir tutam tuz, yarım çay kaşığı karbonatı püre haline getirilmiş çilekle karıştırın. Dişlerinizi bu karışımla fırçalayın. Durulamadan önce 5 dakika bekletin. Bu uygulamayı gece yapın ve sonrasında bir şey yemeyin.

Hindistan Cevizi Yağı : Diş fırçanızın üzerine bir miktar Hindistan cevizi yağı dökün. Dişlerinizi bu yağ ile fırçalayın. Yutmamaya özen gösterin. Daha sonra günlük macununuzu kullanarak fırçalayın.

Bu yöntemler dişlerin beyazlamasında oldukça etkilidir. Ancak piyasada satılan ürünler kadar hızlı etki etmezler. Sabırla devam edin. Bir hafta içinde farkı görmeye başlarsınız. Hem çok ucuza dişlerinizi beyazlatmış, hem de kimyasal maddelere maruz kalmamış olursunuz. Sadece biraz sabır.

“Oje Club”

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ