Ojeclub

Doğal Yollarla Göğüs Büyütme

Doğal Yollarla Göğüs Büyütme

Her kadının meme ölçüsü farklıdır. Küçük göğüsler, bazı kadınların en büyük estetik ve psikolojik sorunudur. Siz de bu gruba dahilseniz, daha büyük göğüslere sahip olmak için, estetik cerraha gitmeden önce, önereceğimiz doğal yollarla göğüs büyütme yöntemlerini denemenizi öneririz.

Büyük göğüslere sahip olmak için, öncelikle östrojen yönünden zengin olan gıdalarla beslenmelisiniz. Hormonal dengesizlik, meme büyümesinin önündeki en önemli engeldir. Yüksek miktarda karbonhidrat tüketmek, erkeklik hormonunu yükseltir. Sebze, meyve, tavuk çorbaları göğüslerin büyümesine destek olan gıdalardır.

Östrojen açısından zengin gıdalar şunlardır;

Meyve ve Sebzeler:

Soya Fasulyesi, Süt ürünleri, Yeşil fasulye, Bezelye, Elma, kiraz, hurma, erik yonca, patates, pancar, salatalık, havuç östrojen bakımından en zengin besinlerdir.

Tohumlar:

Keten tohumu, ayçiçeği tohumu, anason tohumu, kabak tohumu zengin östrojen içeriğine sahip tohumlardır.

Otlar:

Çemen, çemen yaprakları, rezene, adaçayı östrojen içeren otlardır.

Yağlar:

Sızman zeytinyağı, susam yağı, Avokado yağı, Keten tohumu yağı, fıstık yağı, badem yağı memelerin büyümesi için en faydalı yağlardır. İçerdikleri E vitamini ile memeleri besler, sıkılaştırır ve büyümeye teşvik eder. Aynı zamanda meme kanserine karşı da koruyucudur.

Göğüslerin Büyümesini Hızlandırmak için Diğer Tavsiyeler;

Alkol, sigara, kafein ve meşrubat tüketimini azaltmak, düzenli olarak masaj yapmak daha dolgun ve diri göğüslere sahip olmanıza yardımcı olur.

“Oje Club”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ