Ojeclub

Doğal Yollarla Kalıcı Saç Düzleştirme

Saç düzleştiren doğal maskeler. Kalıcı saç düzleştirme yöntemleri. Doğal yollarla kalıcı saç düzleştirme. Pürüzsüz ve ışıldayan saçlar.

Doğal Yollarla Kalıcı Saç Düzleştirme

Doğal Yollarla Kalıcı Saç Düzleştirme

Işıldayan, pürüzsüz bir düzlükte saçlara sahip olmayı kim istemez?

Saçları düzleştirmek uğruna yapılan kimyasal işlemler, saçlara sağlıklı düzlük katmak yerine bir süre sonra çok daha fazla yıpranmış saçlarla karşı karşıya kalmanıza neden olabilir.

Kimyasal yöntemler hem çok daha pahalı, hem de sağlığınız için zararlıdır. Saçlarınızı hiçbir kimyasal kullanmadan, tamamen doğal yöntemlerle düzleştirebileceğinizi biliyor musunuz?

Saç düzleştirmenin doğal yöntemleri

Limon ve Hindistancevizi sütünün mucizesi

Haftada iki kez, limon suyu ile Hindistancevizi sütünü karıştırarak saç kremi olarak kullanmayı deneyin. Saçınızı şampuanladıktan sonra karışımı saçlarınıza uygulayın. Birkaç dakika bekletin ve durulayın. Kısa süre içinde saçlarınız hem düzleşecek, hem de çok daha sağlıklı bir görünüme kavuşacak.

Kereviz suyu spreyi

Bir demet kerevizi sıkarak suyunu çıkarın. Spreyli bir şişeye boşaltıp, karanlık bir dolapta gece boyunca bekletin. Sabah saç diplerinden başlayarak tüm saçınıza sıkın. Bir saat bekletin ve yıkayın. Haftada bir kez uygulayın. Kısa sürede saçlarınızın pürüzsüzleştiğini fark edeceksiniz.

Bal ve süt maskesi

Bal ve süt doğal saç düzleştirme ve besleme etkisine sahiptir. Yarım bardak süt ile iki yemek kaşığı balı iyice karıştırın. Saç diplerine ve boylarına sürüp saat bekletin. Ardından yıkayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ