Ojeclub

Erkeklerin Aklını Başından Almanın 6 Yolu

Erkeklerin Aklını Başından Almanın 6 Yolu

Erkeklerin aklını başından almanın 6 yolu. Erkeklerin ilgisini çekmek için, ilişkileri unutulmaz ve sağlam kılmak için yapılması gerekenler.

Erkeklerin Aklını Başından Almanın 6 Yolu

Mükemmel bir makyaj, bakımlı saçlar ve harika bir vücut. Her erkek mutlaka bir kez dönüp bakar. Ancak hepsi bu kadar. Sadece kafalarını çevirip bakarlar. Sonra unutulur gidersiniz.

Erkekler için asıl çekici olan, ilgilerini çeken aslında sadece güzellik değil. Bir erkeğin aklını başından almak, sizi aklından çıkaramamasını sağlamak için başka taktikler uygulamanız gerekiyor. Karşı konulmaz bir kadın olmak istiyorsanız uygulamanız gereken taktiklerden birkaçını bu yazıda bulabilirsiniz.

1- Onaylama

Erkeklerin en çok hoşlandıkları şeydir onaylanmak. Fikirlerine saygı gösteren, dinleyen ve onaylayan kadın, erkek için ideal kadındır. Erkeğin kendine güveni artar. Yanınızda kendini mutlu ve rahat hisseder.

2- Masumiyet

Erkekler masum ve saf görünen kadınlara bayılır. Görünümünüz, makyajınız, kıyafetiniz ve davranışlarınızda masumiyet olmalı. Her erkek çocuklarının annesi olarak düşlediği kadında masumiyet arar.

Erkeklerin Aklını Başından Almanın 6 Yolu

3- Özgüven

Kendine saygısı olan, onurlu kadınlar her erkeği cezbeder. Kendine güveni yüksek olan kadınlara erkekler de güven duyarlar. Ayrıca kendilerini de emniyette hissederler. Ancak güven abartılarak kibire dönüşmediği sürece.

4- Sabır

İşte kadınla yan yana gelebilecek en zor kelimelerden biri. Sabır. Kadınlar genellikle sabırsız varlıklardır. İstedikleri şeylerin bir an önce olmasını isterler. Aksine erkekler çok daha rahat yapıdadırlar. Sabırlı bir kadın, bir erkeğin hayal bile edemeyeceği kadar çekici ve mükemmel eştir.

5- Sadakat

Sadakat erkekler için olmazsa olmazdır. Sadakatsiz olabileceğini düşündüğü bir kadından hemen uzaklaşırlar. Sadakatsiz kadın, erkek için sadece günlük ilişkiler yaşayacağı, asla uzun vadeli planlar yapmayacağı kadındır.

6- Samimi ve Sıcak Olmak

Buz gibi soğuk bir kadın ne kadar güzel olursa olsun, erkek için tahammül edilmezdir. Oysa samimi, içten sıcacık bir kadın her erkek için vazgeçilmezdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ