Ojeclub

Eşinizle Paylaşabileceğiniz 8 Güzellik Ürünü

Eşinizle paylaşabileceğiniz 8 güzellik ürünü. Erkeklerin de kullanabileceği 8 güzellik ürünü. Kadınların, eşlerine kullandırabilecekleri kozmetik ürünleri.

Eşinizle Paylaşabileceğiniz 8 Güzellik Ürünü

Eşinizle Paylaşabileceğiniz 8 Güzellik Ürünü

Banyoda güzellik ürünlerinizi koyacak yer bulamıyorsanız, eşinizin ayrı sizin ayrı ürünler kullanmanıza gerek yok. Pek çok güzellik ürününü eşinizle paylaşabilirsiniz. Böylece hem banyonuzda yer açılmış, hem de güzellik ürünleri için harcadığınız paradan tasarruf etmiş olursunuz. Peki kadın ve erkeğin ortak kullanabileceği güzellik ürünleri nelerdir bir bakalım.

1- Şampuan ve Saç Kremi

Eğer eşinizle saç yapınız çok farklı değilse, şampuanlarınızı çok rahat birlikte kullanabilirsiniz. Böylece eşinizin saçları da sizin saçınız gibi bakımla ve ışıl ışıl olur. Ayrıca tasarruf etmiş ve banyo kabininizin içini de tıka basa doldurmamış olursunuz.

Güzellik Ürünlerini Eşinizle Paylaşabilirsiniz

2- Peeling

Düzenli olarak peeling yapmak cilt güzelliği için olmazsa olamazlardandır. Peeling kremlerinizi eşinizle paylaşın. Kendinize peeling uygularken eşinizi de ikna edin. Böylece eşinizin cildi de tertemiz ve sağlıklı olsun.

3- Göz Kremi

Göz kremi erkeklerin çok fazla kullandığı bir ürün değildir. Kullandığınız göz kremini eşinizle paylaşın. Nasıl kullanması gerektiğini öğretin. Böylece eşinizin göz çevresinde oluşacak kırışıkları geciktirin.

4- El Kremi

Eşinizin elini tutarken, sert kurumuş bir el tutmak istemiyorsanız kullandığınız el kremini eşinizle paylaşın. Özellikle gece yatarken elinize krem sürerken, eşinizin de sürmesini sağlayın.

5- Güneş Kremleri

Eşinizle birlikte en rahat kullanabileceğiniz ürünlerden biri de güneş kremleridir. Güneş kremi alırken mat olanları tercih edin. Erkekler parıldayan bir surattan çok hoşnut olmayabilirler.

6- Saç Ürünleri

Saçlarınızı şekillendirmek için kullandığınız spreyler, jöleler ve durulanmayan bakım ürünleri de eşinizle çok rahat kullanabileceğiniz ürünlerdir.

7- Yüz Temizleyiciler

Geceleri cildinizi temizlemek için kullandığınız ürünleri eşinize de kullandırın. Gün boyunca yüzünde birikmiş olan kirleri temizlemeden uyumasına izin vermeyin.

8- Traş Kremleri

Eşinizin kullandığı traş kremini siz de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yeni çıkan traş kremleri nemlendiriciler ve cilt bakımı için yararlı maddelerle dolu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Gülşen Atsever dedi ki:

    Aman canım nerdee, şampuan bitse yenisini bile almazlar. Kısacık saçları var sabunla yıkayabiliyor. Nemlendirici kullanmasa cildi kurumuyor.

BİR YORUM YAZ