Ojeclub

Farklı Doğum Günü Fikirleri

Farklı Doğum Günü Fikirleri

Farklı doğum günü fikirleri. Sürpriz kutlama için alternatifler. Sevgilinize farklı bir doğum günü kutlaması. Doğum gününde ne yapmalı? Değişik parti fikirleri.

Farklı Doğum Günü Fikirleri

Doğum gününüzde, her zaman olduğu gibi yakın çevrenizle pasta üflemek, evde ya da başka bir yerde parti yapmak sıkıcı gelebilir. Hayatınızda bir kez farklı bir şeyler yapın. Bir doğum gününüzü özelleştirin ve sadece içinizden gelen bir şeyi yapın.

Çocukluğunuza Dönün

Doğum gününüzde çocuklaşın. Lunaparka gidin. Pamuk şeker yiyin. Tıpkı çocukluğunuzdaki gibi doyasıya eğlenin.

Plansız Bir Yolculuğa Çıkın

Arabanıza atlayın. Yalnız başınıza veya eşinizle birlikte. Küçük bir çanta hazırlayın ve daha önce hiç gitmediğiniz bir yere doğru yola çıkın. Hoşlandığınız ilk yerde durun ve gününüzü orada geçirin.

Temalı Bir Parti Yapın

Her zamanki pasta üfleme seramonisini değiştirin. Farklı bir tema belirleyin. Örneğin; 70’ler 80’ler 90’lar gibi. Bu hem partinize katılan herkesi o yılların anılarına götürecek, hem de unutamayacağınız bir doğum günü olacaktır.

Kendinizi Şımartın

Doğum günü için harika bir fikir de gün boyunca kendiniz şımartmaktır. Bir spa merkezine gidin. Gün boyunca bakım ve masaj yaptırın. Manikürünüzü, pedikürünüzü, saçlarınızı yaptırın. Bütün günü kendinizi şımartmaya ayırın. Akşam da popüler bir gösteriye veya tiyatroya gidin.

Uçun

Eğer fobiniz yoksa, doğum gününüzde uçun. Bir helikopter turu hatta bir balon turu olabilir. Hiç olmazsa uçuş simülasyonuna katılın. Doğum gününüzü göklerde geçirin.

Doğaya Çıkın

Güzel bir doğa yürüyüşü, teknolojiden uzak sessiz bir ortam. Kulağa hoş geliyor değil mi. Hem kendinizi şarj etmiş olur, hem de temiz havada güzel bir gün geçirmiş olursunuz. Mümkünse romantik bir piknik de ilave edilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ