Ojeclub

Gelinlere Düğün Günü İçin Tırnak Fikirleri

Gelinlere Düğün Günü İçin Tırnak Fikirleri

Düğün günü için tırnak süslemeleri, gelinler için tırnak desenleri, gelinler için dantelli tırnaklar, gelinlikle uyumlu tırnaklar, gelinlere manikür fikirleri

Gelinlere Düğün Günü İçin Tırnak Fikirleri

Her kadının hayatının en önemli günüdür düğün günü. O günde her şey kusursuz olmalı ve gelinler mükemmel görünmeli. Eski klasik ojelerin yerine, günümüzde tırnaklar sanat eserleri gibi süsleniyor.

Düğün gününüzde giysiniz, saçlarınız, makyajınız için nasıl özen gösteriyorsanız, tırnaklarınız için de bir ön araştırma yapmanızı öneririz. O özel günde tırnaklarınız da çok özel olmalı.

Düğün Gününüzde Tırnaklarınızın Mükemmel Görünmesi İçin Birkaç Fikir

Dantel Zarafeti

gelinlere-dugun-gunu-icin-tirnak-fikirleri1

Düğününüzde, zarafetinize tırnaklarınız da eşlik etmeli. Eğer gelinliğinizde danteller ön plandaysa, tırnaklarınızda da dantel görüntülü bir tarz tercih etmelisiniz.

Düzgün bir dantel görüntüsü için en doğru yöntem bir profesyonelden destek almak olacaktır. Eğer arzu ediyorsanız piyasada çok farklı çeşitlerde hazır tırnak desenleri de mevcut. Düğünden önce bu konuda bir araştırma yapmayı ihmal etmeyin.

Fransız Manikürü

gelinlere-dugun-gunu-icin-tirnak-fikirleri2

Düğünlerin en klasik tercihi Fransız manikürüdür. Manikürünüzü düğün gününden bir gün önce yaptırmanız, o günün telaşını azaltmanız için faydalı olabilir. Ayrıca yapıştırılabilen tırnaklar da tercihiniz olabilir.

İnci Saflığı

gelinlere-dugun-gunu-icin-tirnak-fikirleri3

Gelinliğiniz ve saçlarınızda inci kullanmayı seçtiyseniz, tırnaklarınızda da inci kullanarak bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Zarif Fransız manikürü üzerine uygulanabilecek birkaç minik inci, düğün günü size mükemmel bir hava katar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ