Ojeclub

Göğüsleri Büyük Gösteren Hileler

Göğüsleri büyük gösteren hileler. Göğüsler nasıl olduklarından daha büyük gösterilebilir? Ameliyatsız meme büyütme teknikleri. Giysilerin içinde güzel görünme.

Göğüsleri Büyük Gösteren Hileler

Göğüsleri Büyük Gösteren Hileler

Kadınlar, özellikle dekolte kıyafetler giydiklerinde göğüslerinin daha büyük görünmesini arzu ederler. Ancak her kadın estetik müdahaleye olumlu bakmayabiliyor. Herhangi bir estetik müdahaleye gerek kalmadan küçük birkaç hileyle göğüslerinizi olduğundan daha büyük göstermeniz mümkün.

Doğru Sutyen Seçimi

Piyasada göğüslerin problemlerine göre çok çeşitli sutyen modelleri var. Göğüsleri toparlayan, olduğundan daha büyük ya da daha küçük gösteren pek çok seçenek var. Sutyen alırken deneyerek göğüslerinizi daha büyük gösteren bir sutyen alabilirsiniz. Böylece dekolte giysinizin içinde göğüslerinizi arzu ettiğiniz şekilde görebilirsiniz.

Çapraz Askı

Göğüsleri yukarı kaldırmak ve hacimlerini arttırmak için, yapılabilecek en basit hilelerden biri de sutyen askılarını çapraz şekilde bağlamaktır. Askıları çapraz bağlamak göğüsleri daha yukarı kaldırarak dolgun bir görünüm sağlar. Ayrıca farklı şekillerde askılar ve askı süsleri kullanarak farklı bir hava da yakalayabilirsiniz.

Makyaj

Şaşırtıcı gelebilir ama göğüslerinize de makyaj yapabilirsiniz. Göğüslerin üzerine bronzlaştırıcı ve ışıltı ekleyerek oluşacak gölgelerle daha hacimle görünmesini sağlayabilirsiniz.

Giysi Seçimi

Eğer iri ve dolgun göğüslere sahip değilseniz “V” yakalı giysilerden uzak durmalı, yuvarlak yakaları tercih ederek küçük göğüslerin daha dolgun görünmelerini sağlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ