Ojeclub

Gözaltı Kırışıklarına Ananas Suyu Bakımı

Gözaltı Kırışıklarına Ananas Suyu Bakımı

Gözaltları yüzümüzdeki en hassas yerlerdir. İhmal edilirse, erken kırışmaları kaçınılmazdır. Gözaltlarındaki kırışıklıklar, bir kadının yüzünün tüm güzelliğini gölgeler. Kadınlar, göz çevresini pürüzsüzleştirmek için her türlü çareye başvuruyor. Bu uğurda hem çok pahalı tedavi yöntemlerini deniyor, hem de çok fazla vakit harcıyorlar.

Gerçekte ise, gözaltı kırışıkları, güzellik salonlarına servet ödemek yerine, evde uygulanabilecek çok basit yöntemlerle de tedavi edilebilir.

Ananas Suyu Bakımı;

Ananas suyu, içerdiği alfa hidroksi asit ile, göz çevresi için doğal bir kırışık gidericidir. Ananas suyunu direk olarak göz çevresine uygulayın. 20 dakika bekleyin.

Ananas suyu, gözaltındaki hassas noktalara inerek ince çizgi ve kırışıkları onarır. Ananas suyunun aynı zamanda sıkılaştırıcı etkisi de vardır. Ciltten ölü derinin atılmasını sağlar. Yeni hücre oluşumunu arttırır.

Gözaltı kırışıkları başlamadan önce, ananas suyu uygulamasını alışkanlık haline getirirseniz, göz çevresinde kırışıklık oluşmasını çok uzun yıllar öteleyebilirsiniz.

“Oje Club”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ