Ojeclub

Hanımlar. Ölüm Riskinizi Yüzde Otuz Azaltın!

Hanımlar! Ölüm riskinizi %30 azaltın! Gençleşmek ve uzun yaşamak için ne yapılmalı? Hastalıklardan korunmanın en kolay yolu. Bağışıklığı güçlendiren pratik çay.

Hanımlar. Ölüm Riskinizi Yüzde Otuz Azaltın!

Hanımlar.

Ölüm Riskinizi

Yüzde Otuz Azaltın!

İnsanlar yüzyıllardır gençliğin ve ölümsüzlüğün sırrının peşinde. Peki, uzun yaşamanın ve genç kalmanın sırrının sadece içeceğiniz bir fincan çayda saklı olduğunu biliyor muydunuz?

Amerika’da yapılan bir araştırmada, bitkisel çayların etkilerini kanıtlamak için deneklere bir yıl boyunca siyah çay, yeşil çay ve papatya çayı içirildi.

Yeşil çay ve siyah çay içen deneklerin moralinin daha yüksek olduğu, kalp ve kanser hastalıkları risklerinin azaldığı gözlemlendi.

Deneklerin % 14’üne papatya çayı içirildi. 1600 kadın ve erkekten oluşan bu grupta yapılan tüm tıbbi deneyler, kadınların tüm hücrelerinin hızla yenilendiği ve ölüm riski taşıyan pek çok hastalığa karşı dirençlerinin % 30 oranında arttığı gözlemlendi. Ayrıca kilo kaybını desteklediği ve hazımsızlığı azaltarak şişkinlikleri azalttığı da görüldü. Nedeni bilinememekle birlikte, çayın erkekler üzerinde etkili olmadığı ortaya çıktı. Daha sonra aynı deneklerde çayın içirilmesi durdurulduğunda hücrelerdeki yenilenme sayısının hızla azaldığı gözlemlendi.

İki hafta boyunca günde 5 fincan papatya çayı içerek bağışıklık sisteminizi güçlendirebilirsiniz. Soğuk algınlığından kaynaklanan enfeksiyonlardan korunabilir, hızlanan hücre yenilenmesiyle gençleşebilirsiniz.

Kim daha uzun yaşamak ve genç kalmak istemez ki. Alışkanlıklarınızı değiştirmek ve papatya çayı içmeye başlamak için ne bekliyorsunuz?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ