Ojeclub

Her Zaman Bakımlı Tırnaklar İçin 8 Basit Hile

Her Zaman Bakımlı Tırnaklar İçin 8 Basit Hile

Her zaman bakımlı tırnaklar için 8 basit hile. Ojeler nasıl saklanır, kalıcı renkler için, temizliği, ojenin kurutulması, 2 tonlu tırnaklar, doğru renk seçimi.

Her Zaman Bakımlı Tırnaklar İçin 8 Basit Hile

Güzelleşmek için çok fazla zaman ayırmadan, basit birkaç ipucu sayesinde hızlı ve mükemmel bir güzellik istiyorsanız bu hileleri mutlaka öğrenin.

1- Ojenizin Kalıcılığını Arttırın

Ojenizin daha uzun süre bozulmadan kalmasını istiyorsanız, ojeyi sürmeden hemen önce tırnaklarınızda oje olmasa bile asetonla silin. Aseton yeni ojenin tırnağa yapışmasını sağlar ve böylece çıkmadan daha uzun süre kalır.

2- İki Tonlu Oje Etkisi

Tırnaklarınızda 3 boyutlu bir hava yaratmak için iki renk oje kullanın. İlk rengi tüm tırnağınıza sürün. Kuruduktan sonra bir banttan istediğiniz şekillerde parçalar kesip tırnağınıza yapıştırın. Üzerine ikinci rengi sürün. Bantları çıkarın ve şeffaf parlatıcı sürün.

3- Simli Ojeyi Kolay Temizleme

Üzerinde simler olan ojeler gerçekten harika gözüküyorlar. Ancak çıkarmak da bir o kadar eziyetli. Asetonu pamuk yerine bir parça keçeye dökün ve keçeyle silin. Çok daha kolay temizlendiğini göreceksiniz.

Her Zaman Bakımlı Tırnaklar İçin 8 Basit Hile

4- Ojenizi Hızlı Kurutun

Aceleniz varsa bu ipucu çok işinize yarayacak. Ojenizi sürdükten sonra tırnaklarınızı sadece birkaç saniye buzlu suya sokun. Ojeleriniz tamamen kurumuş olacak.

5- Sağlıklı Tırnaklar

Tırnaklarınızın bakımlı olması için tırnak etlerine badem yağı sürün. Tırnaklarınız beslenerek çok daha sağlıklı uzar.

Her Zaman Bakımlı Tırnaklar İçin 8 Basit Hile

6- Doğru Renk İçin

Tırnaklarınıza renkli bir oje sürmeden önce, alta beyaz oje sürerseniz hem ojenin rengi çok daha net bir şekilde ortaya çıkar, hem de sildiğinizde tırnaklarınız daha temiz olur.

7- Ojelerinizi Buzdolabında Saklayın

Buzdolabınızın bir köşesinde ojeleriniz için yer açın. Ojeler buzdolabında bozulmadan çok daha uzun süre saklanabilir.

Her Zaman Bakımlı Tırnaklar İçin 8 Basit Hile

8- Maniküre Gidecek Vaktiniz Olmadığında

Manikür zamanınız geldi, ama bir türlü fırsat bulamadınız. O zaman hemen tırnaklarınıza simli oje sürün. Gözler ojenin üzerindeki simlere takılacağından, hiç kimse manikürünüzün geciktiğini fark edemez.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ