Ojeclub

Kabaran Saçlara Avokado

Kabaran saçlara avokado maskesi. Kabarık saç bakımı. Saç neden kabarır? Kıvırcık saç bakımı. Saçların kabarmasını önlemek için. Doğal saç bakımı.

Kabaran Saçlara Avokado

Kabaran Saçlara Avokado

Hiç kimse kabarık ve kuru bir saç istemez. İpeksi, parlak ve yumuşak buklelerse hepimizin hayalidir. Eğer kıvırcık veya dalgalı saçlara sahipseniz, kabarmalarını önlemek ve ehlileştirmek için, oldukça etkili olan, avokado ve zeytinyağı maskesini denemenizi öneririz.

Kıvırcıkları saçları kontrol altına almak için:

Avokado ve zeytinyağı maskesinin tarifini vermeden önce, saçların neden kabardığını anlatalım. Kabarmanın ana nedeni ısı ve nemdir. Kurutma makinaları ve düzleştirici yöntemlerinin saçlarda oluşturduğu kurumalar ve kırılmalar da, kabarmayı arttıran nedenlerdir.

Avokado ve Zeytinyağı Maskesi:

Kıvırcık saçlar için en etkili bakımdır. Hem zeytinyağı hem de avokado çok güçlü nemlendirme özelliğine sahiptir. Birleştiklerinde mükemmel bir doğal saç kremi ortaya çıkar. Ayrıca avokado, kıvırcık saçları yatıştırmak için kaliteli yağ asitleri içerir.

Bir avokado alın ve blenderden geçirin. Hamur haline geldiğinde içine zeytinyağı ekleyin. Karışımı çırpın. Saçınızın diplerine masajla uygulayın. 30 dakika sonra durulayın. Saçlarınızın nasıl yumuşak ve pürüzsüz olduğunu görün ve tadını çıkarın.

Haftada bir kez düzenli olarak uyguladığınızda, eski asi saçların ne kadar kolay tarandığına, nasıl ışıldadığına inanamayacaksınız. Doğal olarak neme doymuş saçınız bir daha kabarmayacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ