Ojeclub

Kanserli Çocuğu için Sırtında İnsan Taşıdı

Kanserli Çocuğu için Sırtında İnsan Taşıdı

Çin’de yaşayan 38 yaşındaki, Chen Yuntao isimli adam, kanser hastası çocuğu için yürek sızlatan bir iş yapmaya başladı. Genç adam lösemi hastası oğlu, 9 yaşındaki Chen Minghao’nun tedavi masrafları için çok fazla borca girdi. Ailenin masraflar için harcadığı paralar yetmediği için çok fazla borçlandığı ve gelecek dönemdeki kemoterapi masrafları için ise, çok daha fazla paraya ihtiyacı olması, genç adamı bu işe zorladı.

Kanserli Çocuğu için Sırtında İnsan Taşıdı

Daily Mail’de yer alan habere göre 38 yaşındaki genç adam başına bir at maskesi geçirerek, Çin’in Hefei kentindeki en işlek caddelerde, 5 Yuan (yaklaşık 2 TL) karşılığında sırtında insan taşıyor. Yürek sızlatan bu çalışma şekli için genç adam, “Gerçekten çok zor durumda kalmasam asla böyle birşey yapmazdım!” diyor.

Aile şimdiye kadar çocuklarının tedavi masraflarını karşılamak için, 200 bin Yuan (yaklaşık 87 bin TL) harcadı. Bu paranın 160 bin Yuan’lık (yaklaşık 70 bin TL) kısmı ise borç. Gelecek dönem kemoterapi masrafları için ise ailenin 400-500 bin Yuan daha paraya ihtiyacı olduğu öğrenildi.

Kanserli Çocuğu için Sırtında İnsan Taşıdı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ