Ojeclub

Kocanızı Kendinize Yeniden Aşık Edin

Kocanızı Kendinize Yeniden Aşık Edin

Kocanızı kendinize yeniden aşık edin. Evlilik monotonsa ne yapmalı? Mutlu bir evlilik için, Mükemmel olması için, basit öneriler. Erkekler nasıl mutlu edilir.

Kocanızı Kendinize Yeniden Aşık Edin

Evliliğiniz kaç yıllık olursa olsun kocanızı kendinize yeniden aşık etmeniz mümkün. Eğer doğru adımlar atarsanız kocanız size ilk karşılaşmanızda dahi daha fazla aşık olabilir.

Eğer kocanızın size yeniden aşık olmasına ihtiyaç duyuyorsanız, evliliğiniz monotonlaşmış demektir. Bu bir sorundur. Evliliğin ilk günlerindeki heyecan zamanla azalır ve hatta yok olur. Artık aşık olduğunuz o romantik adamın yerinde başka biri vardır hayatınızda.

Endişelenmeyin. Her şeyin eski haline dönmesi için, bilmeniz ve uygulamanız gereken birkaç sır verelim.

Teknolojiyi Kullanın

Kocanızı Kendinize Yeniden Aşık Edin

Gün içinde eşinizi aramak yerine küçük aşk mesajları gönderin. İş stresiyle bunalmış erkek bu küçük aşk mesajlarından çok mutlu olur.

Az Konuş Çok Dinle

Evlilik sürecinde, kadının konuşması erkek için sohbetten çok dırdıra dönüşür. Bu imajı kocanızın kafasından silin. Gün içinde neler yaptığını sorun ve anlatmasını bekleyin. Sadece onaylamak için araya girin. Yorum yapmamaya çalışın. Erkekler takdir edilmekten çok hoşlanırlar. Eleştirilmektense nefret ederler. Siz dinledikçe anlatmaktan daha çok hoşlanacak ve sizinle sohbet edebilmek için vakit ayırmaya başlayacaktır.

Aşk Nerede?

Kocanızı Kendinize Yeniden Aşık Edin

Uzun süren evliliklerde genellikle çiftler artık birbirlerine aşık değildir. Beraberlik sadece alışkanlık ve zorunluluklardan ibarettir. Bu noktada siz harekete geçmelisiniz. Sürpriz notlar hazırlayın. Cüzdanının içine küçük bir aşk notu koyun. Aynaya “Seni çok seviyorum” yazan bir kağıt yapıştırın. Sabah gözünü açar açmaz notunuzu görsün. Her gün değil. Arada sırada bu tür oyunlar yapın. Eğer her gün aynı şeyi görürse bu da bir rutine dönüşür ve anlamı kalmaz. Notlarınızı her seferinde farklı bir yere bırakın.

Baş Başa Kalın

Arada sırada çocukları arkadaşlarına ya da aile yakınlarına gönderin. Saçınızı makyajınızı yapın. Şık ve seksi bir kıyafet giyin. Mum ışığında sevdiği yemeklerden oluşan bir masa hazırlayın. Yorgun argın eve gelmiş olan erkek, yine her günkü gibi çocuklarla ya da evin sıkıntılarıyla boğuşacağını düşünürken, böyle bir sürprizle karşılaştığında tüm yorgunluğunu unutacak ve size olan hayranlığı kat kat artacaktır.

Kocanızı Kendinize Yeniden Aşık Edin

Bakımlı Ol

Erkeklerin en sık şikayet ettikleri konulardan biri de, eve geldiklerinde eşlerinin sabah üstlerindeki eşofman ve darmadağınık saçlarla kapıyı açmalarıdır. Oysa eşiniz gün boyunca bakımlı ve şık kadınlarla bir arada. Kendinize özen gösterin. Eşiniz eve geldiğinde karşısında hoş ve bakımlı bir kadın bulsun. Bu kocanızın eve gelme isteğini arttırır.

Temas Edin

Eşinizle konuşurken başka şeylerle uğraşmayın. Gözlerinin içine bakarak dinleyin. Bu ona önemli olduğunu hissettirir. Çocuklar uyuduktan sonra birlikte bir şeyler izleyin. Bu sırada eşinizin saçını okşayın. Erkekler büyümemiş çocuklardır ve sevgi ile okşanmaktan hoşlanmayacak erkek yoktur.

Kendisini Sultan Gibi Hissetmesini Sağlayın

Kocanızı mutlaka kapıda karşılayın. Kapıyı anahtarla açmasına izin vermeyin. Eve geldiğinde kendisini kapıda güler yüzle karşılayan, onu gördüğü için mutlu olan bir kadına aşık olmayacak erkek var mıdır?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ