Ojeclub

Ojenizi Kullanmanın 8 Farklı Yolu

Ojenizi Kullanmanın 8 Farklı Yolu

Ojenizi kullanmanın 8 farklı yolu. İğneye ipliği kolay geçirme, oje ile ayakkabı tasarlama, metal alerjisi, kaçan çoraplar, takılar için pratik oje kullanımı.

Ojenizi Kullanmanın 8 Farklı Yolu

Her kadının evinde mutlaka birkaç adet oje vardır. Ojenizi tırnaklarınızı süslemek dışında çok farklı amaçlarla da kullanabileceğinizi biliyor muydunuz?

1- Ayırıcı Olarak

Birbirine karıştırdığınız eşyalara işaret koymak için kullanabilirsiniz. Örneğin, aynı markanın saç kremi ve şampuanını birbirine karıştırıyorsanız oje ile üstüne bir işaret koyabilirsiniz. Ya da aynı modeldeki tuzluk ve biberlikten birine.

Ojenizi Kullanmanın 8 Farklı Yolu

2- Farklı Takılar

Minik takılarınızın üstünü tırnaklarınızla aynı renk yapabilirsiniz. Ayrıca alerji yapan çok sevdiğiniz takılarınızı şeffaf oje sürerek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

3- Anahtarları Ayırmak

Anahtarlarınızı her seferinde karıştırıyorsanız, farklı renklerdeki ojelerle üstlerini boyayarak daha kolay ayırabilirsiniz.

4- Size Özel Ayakkabı

Ayakkabılarınızın üzerine küçük dokunuşlar yaparak yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Örneğin düz beyaz bir ayakkabının üzerine beğendiğiniz bir renkteki ojeyle bir desen çizerek ya da sadece bantlarını kaplayarak size özel bir ayakkabı elde edebilirsiniz. Kuruyana kadar beklemeniz yeterli.

5- Makyaj Fırçaları

Makyaj fırçalarını birbirine karıştırıyorsanız, istediğiniz renklerde ojeyle süsleyerek daha rahat kullanabilirsiniz.

6- Çorabınız Kaçtıysa

En sevdiğiniz ince çorabınız görünmeyen bir yerinden kaçtıysa çöpe atmanıza gerek yok. Ojenizle yapacağınız minik bir dokunuşla kaçığın ilerlemesini engeller ve çorabınızı uzun süre kullanabilirsiniz.

7- Cep Telefonunuzu Süsleyin

Cep telefonunuz eskidiyse ya da düşürerek çizdiyseniz ojenizi kullanarak üzerine istediğiniz desenleri çizip, yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Deseninizi oluşturduktan sonra üzerini şeffaf oje ile sabitlemeyi unutmayın.

8- İğneye İpliği Geçirmeyi Kolaylaştırın

İpliğin ucunu iğneden geçirmekte zorlanıyorsanız, ojenize dokundurun ve parmaklarınız arasında ovalayın. Çok daha kolay geçtiğini göreceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ