Ojeclub

Saç Tellerini Anında Kalınlaştıran 2 Tarif

Saç tellerini anında kalınlaştıran 2 tarif. Daha dolgun saçlar için bakım önerileri. İnce telli saçlar nasıl kalınlaşır? En hızlı saç kalınlaştırma ve uzatma.

Saç Tellerini Anında Kalınlaştıran 2 Tarif

Saç Tellerini Anında Kalınlaştıran 2 Tarif

Her kadın kalın telli ve dolgun saçlara sahip olmak ister. İnce telli saçları şekillendirmek zordur.

Saç tellerini dolgunlaştırmak mümkün. Birkaç ay içinde kalıcı olarak kalınlaşmış saçlara sahip olmanız için gereken tarifleri birçok yerde bulabilirsiniz. Ama burada hızlı bir şekilde, yani uyguladıktan hemen sonra sonuç veren iki tarifimiz var.

Anında Dolgun Saçlar

Saç Tellerini Anında Kalınlaştıran 2 Tarif

1- Karbonat Şampuanı

Saçlarınızı temizlemek için kullandığınız şampuanlar saçlarınızın üzerine yapışır. Bu kalıntılar saçlarınızı kurutur ve zayıf bir görüntü verir. 1 paket karbonatı şampuan kıvamına gelene kadar suyla karıştırın. Saçlarınızı şampuan yerine bu karışımla yıkayın. Karbonat saçınızda birikmiş olan şampuan kalıntılarını temizler. Anında dolgun saçlara kavuşursunuz. Ayrıca saç köklerini uyararak zamanla saçların çoğalmasını da sağlar. Sürekli kullanırsanız harika sonuçlar elde edersiniz.

Saç Tellerini Anında Kalınlaştıran 2 Tarif

2- Elma Sirkesi

Saçlarınızı her zamanki gibi yıkadıktan sonra, son durulama suyuna yarım fincan elma sirkesi ekleyin. Ardından saçınızı durulamayın! Sirke saçınızda kalsın. Elma sirkesi kafa derinizin pH dengesini korur. Sürekli kullanıldığında saçlar daha hızlı uzar. Daha dolgun, daha parlak ve daha sağlıklı bir görünüm oluşur. Saçlardaki kırılmaları da önler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Ali dedi ki:

  Erkekler de sürebilir mi bu elma sirkesini? Yoksa sadece bayanlar için mi? Teşekkürler..

  1. ojeclub dedi ki:

   Elbette sürebilir, sadece kadınlara özel değil bu tarif.

 2. cengiz dedi ki:

  Karbonatı bitkisel bir şampuanla birlikte kullanmak sorun olurmu

 3. Suleyman dedi ki:

  Sirke ne kadar durcan kafada

BİR YORUM YAZ