Ojeclub

Saçınızı Kısa Kestirmeniz İçin 10 Neden

Saçınızı Kısa Kestirmeniz İçin 10 Neden

Saçınızı Kısa Kestirmeniz İçin 10 Neden, kısa saçlar, saçlarımı kestirmeli miyim, kısa saç yakışır mı, saçlarımı kestirmek istiyorum, saçımı kesmeye korkuyorum

Saçınızı Kısa Kestirmeniz İçin 10 Neden

Saçlarınız yıllardır uzun. Modern kısa kesimlere içiniz gidiyor ama bir türlü cesaret edemiyor musunuz?

Saç modelini değiştirmek cesaret ister. Eğer bu konuda bir motivasyon ihtiyacı hissediyorsanız, saçınızı kısacık kestirmeniz için size 10 neden sıralayabiliriz.

1-Kısa kesimler daha profesyonel bir görünüm verir. Kısa saç kendinden emin bir hava verir. Kendine güvenen kadınlar kısa saçları tercih ederler.

2-Kısa saçları şekillendirmek daha kolaydır. İsterseniz havalandırarak şımarık bir görüntü verir, isterseniz daha mütevazi tarayabilirsiniz.

3-Kalbiniz kırıksa, saç kestirmek size moral verir. Radikal değişiklikler tüm hayatınızı değiştirmek istediğiniz dönemlerde akla ilk gelen seçenektir. Saçlarınızla birlikte sıkıntılarınızı da çöpe atarsınız.

4-Etrafınızdaki insanlara hayatınızda yenilik istediğinizi anlatmanın kolay yoludur saç kestirmek.

5-Kısa saçlar zaman kazandırır. Duştan sonra çabucak kurur ve şekillendirmek uzun saça göre çok daha az zaman alır.

6-Aktif bir yaşam tarzınız varsa, düzenli spor yapıyorsanız sürekli atkuyruğu toplamak sıkıcı olmaya başlar.

7-Artık küpelerinizi göstermek için zorlanmazsınız. Kısa saçlarla birlikte, çılgın küpelerinizi daha rahat kullanabilirsiniz.

8-Özellikle de yaz aylarında saçlarınıza şekil vermek için fön makinasının ısısına uzun süre katlanmak zorunda kalmazsınız.

9-Saç bakım ürünlerine daha az para harcarsınız. Düğüm olmuş saçları açmak için boca edilen kremler ve sonrasında da elektriklenmeleri kontrol etmek için kullanmak zorunda kaldığınız serumlara harcadığınız paralar size kalır.

10-Daha genç görünürsünüz. Kısa saçlar özgürlük duygusu verir. Bu da daha enerjik ve genç hissetmenizi sağlar.

Karar sizin. Eğer saçınızı kısacık kestirmek istiyor, ama cesaret edemiyorsanız, kademeli olarak kısaltmayı deneyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ