Ojeclub

Sarkan Göğüslerinizi Sıkılaştırabilirsiniz

Sarkan Göğüslerinizi Sıkılaştırabilirsiniz

Sarkan Göğüslerinizi Sıkılaştırabilirsiniz, sarkık göğüsler nasıl sıkılaşır, doğal yollarla meme sıkılaştırma, doğal meme toparlama, sarkan memeler sıkılaşır mı

Sarkan Göğüslerinizi Sıkılaştırabilirsiniz

Yaşla birlikte, göğüsler de elastikiyetini kaybeder. Bu doğal bir süreçtir. 40’lı yaşlara geldikten sonra, göğüslerde sarkmalar başlar. Ancak gebelik, emzirme, hızlı kilo değişiklikleri, kötü beslenme, uygun olmayan sutyenler nedeniyle sarkmalar daha çabuk ortaya çıkabiliyor.

Göğüsler süt bezleri, yağ ve bağ dokularından oluşur. Kas yoktur. Bu nedenle sarkmalarını önlemek daha zorlaşır. Ama çaresi yok da değil. Sarkan göğüslerinizi toparlamak için yapabileceğiniz çok basit birkaç yöntem var.

Buz Masajı

Birer adet buz küpünü alın ve her iki meme üzerinde dairesel hareketlerle dolaştırın. Yumuşak bir havlu ile kurulayın. Uygun sutyeninizi takın. Ardından yarım saat sırt üstü dinlenin. Buz küplerini göğüsleriniz üzerinde bir dakikadan fazla tutmayın. Gün içinde birkaç kez tekrarlayın.

Yumurta Beyazı

Yumurta beyazı sıkılaştırıcı özelliğiyle bilinir. İçeriğindeki hidroelektrik lipidleri göğüslerinizi çevreleyen gevşemiş dokuları sıkılaştırarak daha dik göğüslere sahip olmanızı sağlar.

1 yumurta beyazını köpürene kadar çırpın. Göğüslerinizi kaplayacak şekilde sürün. 30 dakika bekletin. Ardından önce soğuk suyla durulayın, sonra salatalık suyu ile silin.

Ek Olarak;

1 çorba kaşığı yoğurt ve 1 yumurta akını karıştırarak aynı şekilde uygulayın. 20 dakika bekletip yıkayın. Her iki yumurta akı maskesini haftada birer kez uygulayın. Kısa zamanda toparlandıklarını hissetmeye başlayacaksınız.

sarkan-goguslerinizi-sikilastirabilirsiniz1

Nar

Nar mükemmel bir anti aging malzemesidir. Nar çekirdeği yağı fito besinler açısından zengindir ve göğüslerin hızla sıkılaşmasına yardımcı olur.

Nar kabuğu ve sıcak hardal yağı ile bir hamur yapın. Yatmadan önce 5-10 dakika bu hamurla memelerinize masaj yapın. Ardından nar çekirdeği yağı sürün.

Doğal Kil Maskesi

Kil, doğal sıkılaştırıcılara sahip bir bileşendir. Göğüsler de dahil olmak üzere, tüm cildinizde sıkılaştırıcı etkisi olan silika, magnezyum, demir, kalsiyum, potasyum ve sodyum gibi bileşenler içerir.

2 çorba kaşığı kili, pürüzsüz bir macun haline gelecek kadar su ile karıştırın. Göğüslerinizin üzerini kaplayacak şekilde uygulayın ve kurumasını bekleyin. Kurumaya başladığında ılık su ile durulayın. Haftada bir kez uygulayın.

Dikkat Etmeniz Gereken Diğer İpuçları;

  1. Aşırı hızlı kilo vermeyin.
  2. Göğüsler için en iyi egzersiz yüzmedir. Fırsat buldukça yüzün.
  3. Egzersiz yaparken, sporcu sutyenleri giyin.
  4. Cildinizin nemli kalması için bol su için
  5. Göğüslerinizi doğrudan güneşe maruz bırakmayın.
  6. Duruşunuzu düzeltin.
  7. Doğru sutyen kullanın.

Ayrıca dik göğüsler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ