Ojeclub

Sıvı Altın… ARGAN YAĞI!

Sıvı Altın… ARGAN YAĞI!

Fas’tan gelen Argan Yağı en gözde güzellik ürünleri arasında ilk sıralara çıktı. Sıvı Altın olarak adlandırılan ve tüm güzellik ürünlerinde kullanılmaya başlanan Argan Yağının kullanıldığı yerler ve yararları nelerdir?

Cilt Nemlendirici

Argan Yağının en çok kullanıldığı alan, nemlendirmedir. Yüksek E vitamini içeriği ve yağ asitleri ile, cilt tarafından kolay emilen mükemmel bir doğal nemlendiricidir. Yüz ve boyun başta olmak üzere, tüm vücutta kullanılabilir.

Saç Bakımı

Argan yağının, ipeksi, yumuşak ve parlak saçlar oluşmasındaki etkileri kanıtlanmıştır. Kıvırcık ve zor taranan saçların açılmasında son derece etkilidir. Buklelerin şekillenmesini sağlar. Saçlara nemli veya kuruyken uygulanan birkaç damla argan yağı kırılmaları önler ve mükemmel parlaklık kazandırır.

Anti-Aging

Etkili bir nemlendirici olan Argan Yağı, kırışıkları azaltır ve cildi nemlendirir. Anti oksidan etkisi ile kaliteli ve doğal bir gençleştiricidir. Yatmadan önce, argan yağı ile yüzünüze ve boynunuza yapacağınız masajla, kırışıklık ve sarkmalarda ciddi iyileşmeler elde edilir.

Akne Tedavisi

Argan yağı, cildin yağ dengesini dengeleyerek, yağlı ciltlerde oluşan sivilce ve akneler üzerinde etkili olarak çalışır.

Koruma

İçeriğindeki anti oksidanlar ile, kuru, çatlamış, tahriş olmuş cildi tedavi eder. Nemlendirerek bakım yapar. Tahrişleri giderir. Pürüzsüzleştirir.

Gebelik

Gebelik çatlakları pek çok kadın için çok büyük sıkıntı oluşturur. Argan yağı, sıkılaştırıcı, elastikiyet arttırıcı ve nemlendirici özellikleriyle, hamile bayanların güvenle kullanabilecekleri doğal bir üründür.

El-Ayak ve Tırnak Bakımı

Güçlü ve sağlıklı tırnaklar, yumuşacık ve bakımlı el ve ayaklar için, yatmadan önce uygulanır. Gece boyunca çalışarak mükemmel sonuçlar verir.

Dudak Nemlendirici

Özellikle soğuk havalarda, çatlayan ve tahriş olan dudakları, korur, onarır, yumuşatır ve besler.

İşte tüm bu faydalara sadece küçük bir argan Yağı şişesi ile ulaşmanız mümkün…

“Oje Club”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ