Ojeclub

Tırnaklarınızı Güçlendirin

Tırnaklarınızı güçlendirin. Tırnak güçlendirici doğal yöntem. En iyi tırnak güçlendirici. Pratik yollarla tırnak güzelliği. Dayanıklı tırnaklar için öneriler.

Tırnaklarınızı Güçlendirin

Tırnaklarınızı Güçlendirin

Tırnaklarınız çok çabuk mu kırılıyor? Uzatmak istiyorsunuz, ama hemen kırılıyorlar mı? Ya da sararma ve şekil bozuklukları mı oluyor?

Kimyasallar, suyla aşırı miktarda temas ve aseton tırnakların doğal nem dengesini bozar. Pahalı tırnak güçlendiricileri satın almadan önce, önerilerimizi deneyin.

Adım 1

Küçük bir kase içine 3 yemek kaşığı zeytinyağı ile 1 yemek kaşığı limon suyu koyun. Bu tırnakların güçlenmesi için 1000 yıldır kullanılan bir yöntem. Tırnakların hem güçlenmesi, hem de beyazlaması için bilinen en iyi yöntemdir.

Adım 2

Karışımı hafifçe ısıtın. Mikrodalgada 15 saniye yeterlidir. Ya da kaynar su dolu bir kabın içinde birkaç dakika bekletin. Çıkarınca bir kaşık ile karıştırın.

Adım 3

Temiz bir kulak temizleme çubuğu yardımı ile karışımı tırnaklarınıza sürün. Her tırnakta, tırnağın ve çevresindeki etlerin tamamını kapatacak şekilde uygulayın. Tırnakların içine de sürün.

Adım 4

Her gece yatmadan önce bu uygulamayı yapın. Yatak örtünüzün leke olmaması için pamuklu bir eldiven kullanın. En az bir hafta ara vermeden bu uygulamayı yapın. Bir hafta sonunda, tırnak renginizin beyazladığını ve eskisinden çok daha güçlü olduğunu göreceksiniz. Zeytinyağı mükemmel bir nemlendiricidir. Kalan karışımı ellerinizin tamamına uygulayabilirsiniz.

Uyarılar

Hazırladığınız karışım tek kullanımlık olması gerekir. Aksi takdirde bakteri oluşumuna yol açar. Bu yöntemle tırnaklarınızda bir düzelme olmazsa, bir doktora görünün. Altında yatan başka bir sağlık problemi olabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ