Ojeclub

Vücudunuzu Fırçalayın!

Vücudunuzu Fırçalayın!

Vücuttaki kan dolaşımı ve lenfler uyarılarak, kan dolaşımı hızlanır, lenfler uyarılır, gözenekler açılır aynı zamanda da harika bir duygudur, kendinizi rahatlamış hissedersiniz. Kuru bir fırça ile vücudunuzu fırçalayın. Mümkünse her gün yapın. Hatta vaktiniz varsa sabah akşam.

Nasıl Uygulanmalı?

Fırçalama hareketini dairesel olarak kalbe doğru yapın. Ayaklarınızdan başlayarak yukarı doğru ilerleyin. Midenin üzerinde saat yönünün tersine doğru uygulayın. Bacak içleri özellikle en hızlı yumuşayan ve özellikle 40 lı yaşlardan sonra yerçekimine karşı koyamayan bölgelerdir. Bu bölgedeki kan akışını hızlandırmak, daha uzun yıllar mükemmel bacaklar şarttır. Fırçalama hareketiniz yumuşak olmalı. Aksi takdirde cildiniz tahriş olur.

Fırçanın kılları doğal olmalı. Kıllar sert ama tahriş edici olmamalı. Ulaşamadığınız yerlere de ulaşabilmeniz için uzun saplı bir fırça tercih etmelisiniz.

Fırçalama işlemi sonunda diz, dirsek, ayak bilekleri gibi, cildin daha kuru olan noktalarındaki ölü deriler atılır. Hücre yenilenmesini arttırır. Kan dolaşımının hızlanması selülit görüntüsünü yok eder. Aynı zamanda sindirim ve böbrek sistemlerini çalıştırarak toksinlerin atılmasını sağlar. Cildiniz gözle görülür şekilde pürüzsüzleşir. Mükemmel bir cilt arzu ediyorsanız yapabileceğiniz en kolay ve en ucuz işlemdir. Mutlaka deneyin. Kendinizi şımartmanın en kolay yolu…

“Oje Club”

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ